Tehergépjármű sofőr

Munkatársat keresünk

TEHERGÉPJÁRMŰ SOFŐR

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • 7,5 tonnás ponyvás illetve 12 tonnás darus teherautóra keresünk új kollégát
  • Tehergépjármű vezetés, fuvarlevél/menetlevél, szállítólevél kezelése
  • A gépjármű megfelelő használata, karbantartása
  • Szállítás: Magyarországon belül, alkalmanként kézi rakodás
  • Telephely: Budapest X. kerület
  • Munkaidő: 7:00-16:30-ig

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes C kategóriás jogosítvány
  • Gépkocsivezetői tapasztalat
  • C kategóriás jogosítványhoz:
    • PÁV alkalmassági
    • Tachográf kártya (Gépjármű vezetői kártya)
    • GKI kártya

Személyi elvárásaink:

  • Munkájára és környezetére igényes
  • Pontos, precíz, kitartó munkavégzés
  • Megfelelő kommunikációs készség és megjelenés
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Jó fizikai és állóképesség
  • Álláshalmozók ne keressenek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.
  • Amennyiben C kategóriás sofőr munka érdekli, akkor előnyt jelenthet érvényes daruvizsga.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • 3 hetente szombati munkavégzés
  • Jó műszaki állapotú gépjárművekkel való munkavégzés
  • Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk
  • Munkaruha
  • Céges telefon

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, sofőr, futár

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a fatelep@fatelep.hu email címen.

Megosztom Facebookon! Vissza a bejegyzésekhez

Nyitvatartás Hétfő - csütörtök: 8:00 - 15:30,
Péntek: 8:00 - 15:00,
Szombat: 8:00 - 12:00

Jászberényi úti nagykereskedelmi raktárunkHétfőtől péntekig 8:00-15:00-ig tart nyitva. Árukiadás kizárólag előzetes
megrendelés alapján! Számlázásra 8:00-14:00-ig van lehetőség.